2. - Германия
  3. Караславов с цял мач при неприятна загуба на Гройтер Фюрт

Караславов с цял мач при неприятна загуба на Гройтер Фюрт

Отборът на българина поведе с 2:0 до почивката, но допусна пълен обрат през втората част и загуби с 2:3 от Айнтрахт Франкфурт на старта на Втора Бундеслига

Асен Караславов игра пълни 90 минути за отбора на Гройтер Фюрт, който започна със загуба новия сезон 2011/2012 във втора германска футболна дивизия. "Зелено-белите" отстъпиха с 2:3 на Айнтрахт Франкфурт.

Гройтер Фюрт започна отлично мача пред 14200 свои привърженици на "Троли Арена" и поведе с 2:0 до почивката с голове на Кристофер Ньоте в 20-ата и 44-ата минута.

Втората част обаче беше кошмарна за домакините. Александър Майер вкара два гола за Айнтрахт до 64-ата минута, а една преди края на редовното време Карим Матмур донесе победата за гостите.

Гройтер Фюрт е на 17-о място, но само защото последният Динамо Дрезден вкара едва един гол на Енерги Котбус при победата на отбора на Димитър Рангелов с 2:1. Българският нападател също игра 90 минути за своя отбор в първия кръг.
Айнтрахт с четвърта поредна победа в Бундеслигата, надделя над Холщайн Кил като гост (ВИДЕО)