2. - Германия
  3. Льов впечатлен от играта на Кедира срещу Унгария

Льов впечатлен от играта на Кедира срещу Унгария

Селекционерът на Германия Йоаким Льов бе доволен след победата с 3:0 над Унгария снощи. „Маншафтът” доминираше през първото полувреме, когато Сами Кедира замести капитана Михаел Балак в централната зона на терена. След мача Льов похвали 23-годишния играч на Щутгарт за впечатляващото му представяне.

Головете за бундестима отбелязаха Подолски, Гомес и Какау.

„Кедира игра много добре през първото полувреме”, заяви Льов преди да добави: „Харесах го. Той бе много добър и в организирането на играта.”

Германският треньор обясни причината, поради която е заменил своята звезда след само 45 минути игра. „Той имаше мускулно напрежение, така че го извадихме като предпазна мярка.”

Льов похвали и новия вратар Мануел Нойер, който бе избран за негов първи избор миналата седмица. „Нойер свърши своята работа много добре. Той нямаше много работа, но игра добре през целия мач.”

Германия има само една контрола – срещу Босна и Херцеговина на 3 юни – преди първия си мач от Мондиала срещу Австралия, който е десет дни по-късно.

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)