2. - Германия
  3. Робен ще играе на "Олд Трафорд"

Робен ще играе на "Олд Трафорд"

Ван Гаал ще разчита и на Ван Буйтен и Швайнщайгер за реванша с Манчестър Юнайтед

Холандският национал Ариен Робен попадна в групата на Байерн Мюнхен за гостуването на Манчестър Юнайтед от четвъртфиналите на Шампионската лига, обяви днес баварският колос.

Байерн, който постигна впечатляваща победа с 2:1 в първия мач в Мюнхен, трябваше да се справя без крилото в мача срещу Шалке 04 в събота, когато баварците спечелиха със същия резултат, за да може да се възстанови напълно от контузията си в прасеца.

Германският гранд добавя в информацията си, че до последно ще се решава за участието на Робен сред стартовите 11.

"Надявам се, че той ще може да играе. Но ние трябва да изчакаме, тъй като неговите мускули има насъбрана умора", каза треньорът на Байерн Луис ван Гаал.

Холандецът добави, че ще вземе в групата и централният защитник Даниел ван Буйтен, въпреки че бранителят напусна само след 20 минути в мача срещу Шалке заради сблъсък.

За мача на "Олд Трафорд" след наказание се завръща Бастиан Швайнщайгер.

Утре Байерн има почивка.

Байерн пази Нойер

Вратарят под въпрос до последно

Вердер с първи успех

Гостите от Бремен бият с 10 човека в Майнц

Байерн размаза Холщайн Кил, вкара цели шест попадения на опонента си (ВИДЕО)