2. - Германия
  3. Щокер донесе точката на Херта в Хановер с гола на кръга (+ВИДЕО)

Щокер донесе точката на Херта в Хановер с гола на кръга (+ВИДЕО)

Хановер 96 и Херта Берлин поделиха по една точка след 1:1 в първия мач от 28-ия кръг на Бундеслигата. И двата гола дойдоха след статични положения.

По-интересните събития настъпиха след почивката. В 50-ата минута Ларс Щиндл от състава на домакините нацели страничния стълб с хубав шут от границата на наказателното поле.

Четвърт час преди края Хановер откри. След карамбол в наказателното поле Шулц успя да прокара топката в мрежата от третия опит на домакините.

Херта обаче бързо успя да изравни. В 83-ата минута Валентин Щокер вкара гола на кръга с великолепен акробатичен удар с левия крак от границата на наказателното поле.

Благодарение на попадението, Херта записа шести пореден двубой без загуба и остана на 11-ото място с 32 точки. Хановер спадна до 15-ото с 28, като има аванс от 3 пред намиращия се в зоната на плейаута тим на Хамбургер.

16
Байерн с нова издънка, този път в Бундеслигата (ВИДЕО)

Баварците се препънаха срещу Айнтрахт във Франкфурт след 0:1 от Астън Вила през седмицата

Борусия (Дортунд) се провали в Берлин при визитата си на Унион (ВИДЕО)

Рурците влязоха в серия победа - загуба

Сензация! Леверкузен със звучен провал срещу слабака Холщайн Кил (ВИДЕО)

"Аспирините" имаха аванс от 2:0, но взеха само точка

Компани: Трябва да се върнем към победите още в мача срещу Айнтрахт

Специалистът ще се опита да забрави максимално бързо двубоя с Астън Вила

Айнтрахт с четвърта поредна победа в Бундеслигата, надделя над Холщайн Кил като гост (ВИДЕО)