2. - Германия
  3. Щутгарт взе само точка от Кьолн у дома (ВИДЕО)

Щутгарт взе само точка от Кьолн у дома (ВИДЕО)

След почивката гостите можеха дори да стигнат до пълен обрат

Щутгарт не успа да побеси Кьолн у дома. Мачът между двата състава от от 5-ия кръг на германската Бундеслига завъпри 1:1. "Швабите" се изкачи до четвъртата позиция в класирането с 8 точки. Кьолн записа второ поредно равенство.

Срещата започна перфектно за домакините, които откриха още в първата минута. Орел Мангала получи топката в наказателното поле и я изпрати в мрежата на противника. Секунди след това Щутгарт можеше да води с два гола, но Сайлъс Уамангитука уцели напречната греда.

В 23-ата минута Атакан Каразор извърши грубо нарушение и съдията отсъди дузпа за Кьолн, а Себастиан Андерсон бе безгрешен от бялата точка.

В края на първата част Щутгарт профука шанс отново да излезе напред в резултата, след като удар на Танги Кулибали бе отразен от вратаря на Кьолн.

След почивката гостите можеха дори да стигнат до пълен обрат. В 78-ата минута Николас Гонсалес нанесе удар, който срещна лявата греда.
Какъв мач! Леверкузен срази Волфсбург с 4:3 в спиращ дъха спектакъл (ВИДЕО)

Двубоят бе изпълнен с обрати

Байерн пази Нойер

Вратарят под въпрос до последно

Вердер с първи успех

Гостите от Бремен бият с 10 човека в Майнц

Байерн размаза Холщайн Кил, вкара цели шест попадения на опонента си (ВИДЕО)