2. - Германия
  3. Трудно равенство с Щутгарт спаси Хановер в Бундеслигата (ВИДЕО)

Трудно равенство с Щутгарт спаси Хановер в Бундеслигата (ВИДЕО)

"Швабите" бяха по-добри за дълги периоди от време, но головата немощ им донесе само точка

Хановер 96 и Щутгарт извъртяха скучно 0:0 в първата среща от 32-ия кръг на Бундеслигата.

Въпреки че мачът беше динамичен, двата отбора изпитваха брак в предни позиции. Най-чистото положение изтърва Какау в 53-ата минута.

Щутгарт беше по-настоятелният отбор през първото полувреме. Даниел Дидави на два пъти не успя да порази вратата на домакините, като веднъж стреля в аут, а при втория опит Рон-Роберт Цийлер спаси.

Гол на Траоре пък бе отменен, тъй като топката рикошира в крака на негов съотборник, който бе в засада.

Чак в края на полувремето домакините отправиха точен шут.

Втората част бе равностойна. Каку беше най-близо до гола. Той засече от движение центриране отляво на Дидави, ала прати силно в аут.

Ларс Щиндъл пък можеше да донесе късна победа на Хановер, но ударът му от чиста позиция бе спасен с крак от вратаря на „швабите” Свен Улрайх.

С равенството Хановер дърпа до 11-ото място, след като събира 36 точки и три кръга преди края на сезона може да се чувства сигурен за оцеляването си.

Щутгарт засега остава на спасителното 15-о място със своите 32 точки и има преднина от 5 пред Хамбургер, който е в зоната на плейаута и с мач по-малко.

15 0 Щутгарт 32 8 8 16 48:59
Байерн с нова издънка, този път в Бундеслигата (ВИДЕО)

Баварците се препънаха срещу Айнтрахт във Франкфурт след 0:1 от Астън Вила през седмицата

Борусия (Дортунд) се провали в Берлин при визитата си на Унион (ВИДЕО)

Рурците влязоха в серия победа - загуба

Сензация! Леверкузен със звучен провал срещу слабака Холщайн Кил (ВИДЕО)

"Аспирините" имаха аванс от 2:0, но взеха само точка

Компани: Трябва да се върнем към победите още в мача срещу Айнтрахт

Специалистът ще се опита да забрави максимално бързо двубоя с Астън Вила

Айнтрахт с четвърта поредна победа в Бундеслигата, надделя над Холщайн Кил като гост (ВИДЕО)