2. - Германия
  3. Вердер надви Атлетик (Билбао) с 3:1, Аустрия и Насионал Мадейра въртят равен

Вердер надви Атлетик (Билбао) с 3:1, Аустрия и Насионал Мадейра въртят равен

Немският елитен Вердер (Бремен) успя да постигне сравнително лека победа над испанския Атлетик (Билбао). Двубоят, който е от Група L на Лига Европа завърши при резултат 3:1 за "бременските музиканти".

Головете за Вердер вкараха Хънт в 18-ата минута, Налдо в 41-ата минута и Фрингс в 90-ата минута от дузпа. За гостите единственото попадение отбеляза Йоренте в 90-ата минута.

В двуб двубой от същата Група, Аустрия извъртя домакинско 1:1 срещу португалския Насионал.

Гостите от Мадейда поведоха в резултата с гол на Микел в 35-ата минута. Домакините пък стигнаха до точката в този мач, след като Шумахер се разписа в 75-ата минута.

Байерн пази Нойер

Вратарят под въпрос до последно

Вердер с първи успех

Гостите от Бремен бият с 10 човека в Майнц

Байерн размаза Холщайн Кил, вкара цели шест попадения на опонента си (ВИДЕО)