2. Интер
  3. Моуриньо: Не играхме добре, но можехме да вкараме още голове

Моуриньо: Не играхме добре, но можехме да вкараме още голове

Старши треньорът на Интер Жозе Моуриньо остана доволен от победата на своя тим с 2:0 над Парма, но не и от играта, която демонстрираха неговите футболисти. Специалния смята, че тимът му не е играл по възможно най-добрия начин, но въпреки това е стигнал до 10 шанса за гол, от които е можел да реализира поне 4 или 5.

„Нерадзурите” изиграха едно слабо първо полувреме и на почивката дори бяха освирквани от своите привърженици, но два късни гола на Ето’о и Милито все пак донесоха трите точки за шампионите.

„Видях едно доста вяло и беззъбо първо полувреме. В крайна сметка обаче Интер завърши с 10 шанса за гол, от които можехме да вкараме 4 или 5 гола. Парма бяха много организирани днес и ние направихме това, което трябва, за да спечелим”, заяви Моуриньо непосредствено след мача.

Интер постигна безпроблемна победа срещу Лече (ВИДЕО)

Грандът от Милано надви противника с 2:0