2. - Испания
  3. Атлетик (Билбао) и Еспаньол извъртяха 1:1

Атлетик (Билбао) и Еспаньол извъртяха 1:1

Атлетик (Билбао) и Еспаньол извъртяха 1:1 в среща от 17-ия кръг на испанската Лига 'BBVA', която се игра на на стадион "Сан Мамес" пред 36 000 зрители. Двубоят бе равностоен и ремито бе най-логичният резултат. Гостите започнаха по-активно срещата и суъмяха да поведат първи в резултата с гол на Уртадо в 37-ата минута. Футболистът на Еспаньол засече с глава центриране на Ираизос от корнер и откри резултата. Домакините изравниха чрез Ираола в 81-ата минута, когато той овладя топката с гърди и с красива задна ножица успя направи резултатът равен. След този мач тимът на Атлетик заема 13-то място в класирането с актив от 20 точки, докато Еспаньол е на 18-та позиция с 14 точки.

Атлетик (Билбао) и Еспаньол извъртяха 1:1 в среща от 17-ия кръг на испанската Лига \'BBVA\', която се игра на на стадион "Сан Мамес" пред 36 000 зрители. Двубоят бе равностоен и ремито бе най-логичният резултат.

Гостите започнаха по-активно срещата и суъмяха да поведат първи в резултата с гол на Уртадо в  37-ата минута. Футболистът на Еспаньол засече с глава центриране на Ираизос от корнер и откри резултата. Домакините изравниха чрез Ираола в 81-ата минута, когато той овладя топката с гърди и с красива задна ножица успя направи резултатът равен.

След този мач тимът на Атлетик заема 13-то място в класирането с актив от 20 точки, докато Еспаньол е на 18-та позиция с 14 точки.