2. - Испания
  3. Атлетико пропусна шанс да оглави Примера (ВИДЕО)

Атлетико пропусна шанс да оглави Примера (ВИДЕО)

Тимът не успя да победи Депортиво

Атлетико Мадрид пропусна възможността поне временно да излезе на върха в Примера дивисион. Тимът завърши 1:1 при гостуването си на Депортиво Ла Коруня в среща от 10-и кръг.

Треньорът на "дюшекчиите" Диего Симеоне бе запазил същия състав, който допусна загуба от Валенсия в предния кръг, като в атака бяха Антоан Гризман и Джаксън Мартинес.

Атлетико поведе, след като бившият играч на Депор Лопо намери по отличен начин Тиаго и той реализира в 34-ата минута.

Домакините възстановиха равенството в 76-ата минута. Тогава шестия си гол за сезона отбеляза Лукас Перес благодарение на грешка на Хосе Хименес.

В края на терена на мястото тъкмо на Тиаго се появи и Фернандо Торес, който все още търси своя гол номер 100 за клуба.