2. - Испания
  3. Атлетико страда срещу Елче (ВИДЕО))

Атлетико страда срещу Елче (ВИДЕО))

Селта докосва осминафиналите след победа срещу Ейбар

Атлетико (Мадрид) се извъчи за 1:1 с Елче в първи 1/8-финален двубой от турнира за Купата на Краля в Испания.

Гостите от Мадрид бяха без доста от титулярите си. въпреки това те успяха да поведат в резултата с гол на ганаеца Томас Парти в 17-ата минута на двубоя.

Елче стигна до равенството с гол от дузпа на Лоло в 52-ата минута. Така Атлетико ще трябва да се напрегне на реванша, за да се класира за следващия кръг.

В другия късен мач Селта спечели с 2:1 гостуването си на Ейбар. Двата отбора изиграха динамично първо полувреме, в което паднаха и трите попадения.

Густаво Кабрал вкара с глава за домакините още в 4-ата минута. В 18-ата Серхи Енрик изравни. След центриране на Давид Жунка, Серхио Алварес излезе неразчетено, Кабрал закъсня и Енрик отбеляза. В 44-ата Джон Гуидети се разписа с глава след пас на втора греда - 1:2.