2. - Испания
  3. Бетис и Еспаньол не успяха да се победят и завършиха 1:1

Бетис и Еспаньол не успяха да се победят и завършиха 1:1

Бетис и Еспаньол не успяха да се победят и завършиха 1:1 в среща от 14-тия кръг на испанската Лига "BBVA", която се игра на стадион "Мануел Руиз Де Лопера" в Севиля. Домакините започнаха по-активно срещата и можеха да стигнат до успеха, но не успяха да задържат крехката си преднина. В 52-ата минута Серхио Гарсия пусна към Ахил Емана и последният откри резултата в полза на Бетис. Гостите стигнаха до изравнителния гол в 70-ата минута чрез Короминас. След тази среща тимът на Бетис заема 12-то място в класирането с актив от 17 точки, а Еспаньол е на 17-та позиция с 12 точки.

Бетис и Еспаньол не успяха да се победят и завършиха 1:1 в среща от 14-тия кръг на испанската Лига "BBVA", която се игра на стадион "Мануел Руиз Де Лопера" в Севиля. Домакините започнаха по-активно срещата и можеха да стигнат до успеха, но не успяха да задържат крехката си преднина.

В 52-ата минута Серхио Гарсия пусна към Ахил Емана и последният откри резултата в полза на Бетис. Гостите стигнаха до изравнителния гол в 70-ата минута чрез Короминас.

След тази среща тимът на Бетис заема 12-то място в класирането с актив от 17 точки, а Еспаньол е на 17-та позиция с 12 точки.