2. - Испания
  3. Бетис сломи коравия Спортинг (Хихон) с 2:1

Бетис сломи коравия Спортинг (Хихон) с 2:1

Бетис успя да постигне трудна победа с 2:1 като гост над отличния до този кръг Спортинг (Хихон). в мач от 12-ия кръг на испанската Лига "BBVA". Гостите, водени от Пабло Чапаро доказаха, че се намират в отлична форма напоследък и заслужено стигнаха до този успех. Домакините започнаха активно срещата и поведоха в резултата с гол на Диего Кастро, който с добавка довкара топката, която преди това се бе ударила в горната греда след удар на негов съотборник. Монзон от гостите изравни резултата в 52-ата минута с красив гол от пряк свободен удар. Победното попадения за Бетис отбеляза Ахил Емана в 58-ата минута, когато получи страхотен извеждащ пас и вкара топката във вратата на Куелар. След този мач Бетис заема 7-то място с актив от 17 точки, докато Спортинг е 12-ти с 15 точки.

Бетис успя да постигне трудна победа с 2:1 като гост над отличния до този кръг Спортинг (Хихон). в мач от 12-ия кръг на испанската Лига "BBVA".  Гостите, водени от Пабло Чапаро доказаха, че се намират в отлична форма напоследък и заслужено стигнаха до този успех. Домакините започнаха активно срещата и поведоха в резултата с гол на Диего Кастро, който с добавка довкара топката, която преди това се бе ударила в горната греда след удар на негов съотборник. Монзон от гостите изравни резултата в 52-ата минута с красив гол от пряк свободен удар. Победното попадения за Бетис отбеляза Ахил Емана в 58-ата минута, когато получи страхотен извеждащ пас и вкара топката във вратата на Куелар. След този мач Бетис заема 7-то място с актив от 17 точки, докато Спортинг е 12-ти с 15 точки.