2. - Испания
  3. Гранада се издъни с Кадис, Солдадо си го изкара на ВАР (ВИДЕО)

Гранада се издъни с Кадис, Солдадо си го изкара на ВАР (ВИДЕО)

Отборът от Лос Карменес вече има малки шансове да играе отново в Европа

Само три дни след престижния си успех с 2:1 над Барселона насред “Камп Ноу” тимът на Гранада записа разочароваща домакинска загуба с 0:1 от Кадис.

Това намали значително шансове на отбора за ново класиране за евротурнирите, защото четири кръга преди края Бетис има 5 точки преднина в битката за участие в новия турнир на УЕФА - Лига на конференциите.

Рубен Собрино реализира гола за “пиратите” след 39 минути игра. С тази победа Кадис събра 40 точки, което почти сигурно му гарантира оставането в Ла Лига за втори пореден сезон.

Мачът на “Лос Карменес” ще се запомни с нервния изблик на Роберто Солдадо от състава на Гранада. Три минути преди края на редовното време опитният нападател получи два експресни жълти картона са реплики към съдия, претендирайки за нарушение. При преждевременното си прибиране си към тунела Солдадо се ядоса и изрита инсталацията с монитора за ВАР край тъчлинията.

Педри трябва да идва при мен, за да играе, шегува се германецът

Реал (Мадрид) се озори с Реал Сосиедад, но стигна до успеха след две дузпи (ВИДЕО)