2. - Испания
  3. Хетафе и Атлетик (Билбао) разделиха точките на "Колизеум Алфонсо Перес"

Хетафе и Атлетик (Билбао) разделиха точките на "Колизеум Алфонсо Перес"

Хетафе и Атлетик (Билбао) не можаха да се победят в мача помежду си от 24-ия кръг на испанската Примера, завършвайки 1:1 на "Колизеум Алфонсо Перес".

Началото на мача започна отлично за домакините и Солдадо засече с глава центриране от фланга за 1:0. Атаките на Хетафе продължиха, но вместо да вкарат втори гол, Йоренте ги попари с тенничен удар в 41-ата минута за 1:1.

Баските продължиха с отбранителната игра след почивката, а вратарят им Горка Ирайсос направи няколко много майсторкси намеси, за да може тимът му да си тръгне с точка от покрайнините на Мадрид.

Така Атлетик събра 31 точки, които му отреждат 9-о място, а Хетафе е 12-и с 28 точки.

Педри трябва да идва при мен, за да играе, шегува се германецът

Реал (Мадрид) се озори с Реал Сосиедад, но стигна до успеха след две дузпи (ВИДЕО)