2. - Испания
  3. КАРЪК: Съперник на Лудогорец се провали в 95-ата минута (ВИДЕО)

КАРЪК: Съперник на Лудогорец се провали в 95-ата минута (ВИДЕО)

Еспаньол остана сред изпадащите в Примера дивисион

Еспаньол, който е в една група с Лудогрорец за Лига Европа, направи 1:1 при гостуването си на Селта от 6-ия кръг на Примера дивисион. Тимът от Барселона допусна изравняване в 95-ата минута. Спечелената точка не помогна Еспаньол да се измъкне от зоната та изпадащите. Домакините от Виго са 15-и.

Голът за Еспаньол вкара Адрия Педроса три минути след началото на второто полувреме. В заключителните секунди на добавеното време Санти Мина изравни.

През първата част домакините доминираха тотално. В рамките на първия половин час добри възможности се откриха пред Санти Мина и Рафиня Алкантара, но и двамата не успяха да преодолеят стража на гостите Диего Лопес. Към края на полувремето Хюго Майо и Нестор Араухо също можаха да вкарат. Двамата обаче не уцелиха вратата на Еспаньол от изгодни позиции.

В началото на втората част домакините от Виго бяха наказани. Адрия Педроса откри с чудесен завършващ удар. До края на мача Селта се опитваше отчаяно да изравни и това се случи в петата минута на добавеното време. Тогава Хюго Майо центрира и Санти Мина вкара за 1:1.

Испански национал обясни защо Ямал е по-добър от Винисиус

Европейският шампион смята, че Ламин Ямал има предимство пред Винисиус

Ла Лига с тежка санкция за Атлетико

Ръководството на Атлетико (Мадрид) ще трябва да плати глоба от 45 000 евро, а част от юнжната трибуна на "Уанда Метрополитано" ще бъде затворена за мачовете с Леганес, Лас Палмас и Алавес.

Атлетик (Билбао) прекъсна победната си серия след нелепа издънка срещу Севиля (ВИДЕО)