2. - Испания
  3. Малага записа успех над Осасуна като гост в истинска корида

Малага записа успех над Осасуна като гост в истинска корида

В истинска корида се превърна двубоят от 32-ия кръг на испанската лига BBVA между Осасуна и Малага. 18 000 зрители в Памплона видяха 4 червени картона и общо 5 попадения в срещата.

В истинска корида се превърна двубоят от 32-ия кръг на испанската лига BBVA между Осасуна и Малага. 18 000 зрители в Памплона видяха 4 червени картона и общо 5 попадения в срещата.

Още в 5-ата минута главният съдия отсъди доста спорна дузпа, която Апоньо превърна в гол и Малага поведе в резултата. Домакините се хвърлиха в атаки и след 18 минути игра резултатът бе изравнен. Масуд подаде към Плашил, който не се поколеба и направи 1:1. В 33-ата обратът бе на лице. Иранският национал Некунам изпълни по блестящ начин пряк свободен удар и Осасуна поведе с 2:1. До края на полувремето двата тима останаха с по 10 човека на терена след червени картони на Пунял (Осасуна) и Гамес (Малага).

В игра за Малага през втората част се появиха Луке и Салва, като те бяха в основата на пълния обрат. Изгонването на играча на домакините Хосечо в 69-ата минута също доведе до това. В 72-ата минута Елизеу центрира и Лоло изравни за 2:2. Пет минути по-късно ветеранът Салва се възползва от перфектно подаване на Куадрадо и реализира за 3:2.

В самия край Масуд можеше да изравни резултат, а всичко свърши когато в 89-ата минута Вадош бе изгонен от игра и Осасуна остана с 8 човека на терена.

Представящият се отлично през този сезон Малага излезе на 5-а позиция в класирането с 50 точки, а Осасуна заема 15-а позиция с 35.

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1