2. - Испания
  3. Минимална домакинска победа постигна Алмерия над Бетис

Минимална домакинска победа постигна Алмерия над Бетис

Алмерия победи Бетис с минималното 1:0 в среша от поредния кръг на испанската лига BBVA. Домакин на двубоя бе стадион „Хуегос Медитареньос” и се игра пред 15 000 зрители.

Алмерия победи Бетис с минималното 1:0 в среша от поредния кръг на испанската лига BBVA. Домакин на двубоя бе стадион „Хуегос Медитареньос” и се игра пред 15 000 зрители.

Победният гол за Алмерия отбеляза Мигел Анхел Корона след 35 минути игра, след изключително изпълнение на пряк свободен удар с десния крак. Двата тима завършиха с 10 човека на терена. Уче от Алмерия бе изгонен в 88-ата минута, а в даденото от съдията продължение Серхио Гарсия от Бетис също пое към съблекалнята.

След тази среща Алмерия е на 14-а позиция в класирането с 19 точки, а Бетис са 15-и с 18.