2. - Испания
  3. Нумансия измъкна равен в последната минута срещу Атлетико (М) - 1:1

Нумансия измъкна равен в последната минута срещу Атлетико (М) - 1:1

Нумансия измъкна равенство 1:1 от Атлетико (Мадрид) с гол в 90-ата минута на срещата между двата тима от 12-ия кръг на испанската Лига "BBVA".

Нумансия измъкна равенство 1:1 от Атлетико (Мадрид) с гол в 90-ата минута на срещата между двата тима от 12-ия кръг на испанската Лига "BBVA".

Гостите започнаха по-активно срещата и логично поведоха първи в резултата с гол на уругваеца Диего Форлан, който получи страхотен извеждащ пас и откри в 33-ата минута. През второто полувреме отново момчетата на Хавиер Агире бяха по-дейни на терена, като само липсата на късмет им попречи да увеличат преднината си. В последната 94-ата минута Переа спъна Баркеро в наказателното поле и главният съдия отсъди дузпа, която бе реализирана от нападателя и по този начин той донесе равенството на своя отбор.

След тази среща Нумансия заема 17-то място в класирането с 11 точки, докато Атлетико е 6-и с 18 точки.