2. - Испания
  3. Осасуна бие, Рекре се дъни

Осасуна бие, Рекре се дъни

Осасуна постигна сравнително лесна домакинска победа с 2:0 над Нумансия в среща от 24-ия кръг на испанската Лига ББВА. Домакините бяха по-активният тим и напълно заслужено стигнаха до успеха. Ярослав Плашил откри резултата със силен удар от близко разстояние, след като получи перфектен пас от Валтер Пандиани и по този начин даде преднина на домакините. В 35-ата минута Масуд оформи крайното 2:0, след като получи пас от Хуанфран и хладнокръвно прати топката в мрежата на гостите. След тази среща Осасуна заема 17-ото място в класирането с актив от 24 точки, докато Нумансия е на 20-та позиция с 20 точки. В друга среща от същия кръг Рекреативо изпусна да победи на собствения си "Ел Нуево Колумбино" Нумансия и двата тима завършиха при резултат 1:1. Домакините започнаха по-активно и откриха първи резултата чрез Камуняс в 59-ата минута. Той засече с глава центриране на Канга Акале и прати топката в мрежата на гостите, за да изведе своя тим напред в резултата. Гостите от Алмерия изравниха чрез Ириней Сантуш,. който вкара от дузпа в 76-ата минута. След този мач Рекре заема 16-ото място в класирането с актив от 26 точки, докато Алмерия е на 12-та позиция с 28 точки.

Осасуна постигна сравнително лесна домакинска победа с 2:0 над Нумансия в среща от 24-ия кръг на испанската Лига ББВА. Домакините бяха по-активният тим и напълно заслужено стигнаха до успеха.

Ярослав Плашил откри резултата със силен удар от близко разстояние, след като получи перфектен пас от Валтер Пандиани и по този начин даде преднина на домакините. В 35-ата минута Масуд оформи крайното 2:0, след като получи пас от Хуанфран и хладнокръвно прати топката в мрежата на гостите. След тази среща Осасуна заема 17-ото място в класирането с актив от 24 точки, докато Нумансия е на 20-та позиция с 20 точки.

В друга среща от същия кръг Рекреативо изпусна да победи на собствения си "Ел Нуево Колумбино" Нумансия и двата тима завършиха при резултат 1:1.

Домакините започнаха по-активно и откриха първи резултата чрез Камуняс в 59-ата минута. Той засече с глава центриране на Канга Акале и прати топката в мрежата на гостите, за да изведе своя тим напред в резултата. Гостите от Алмерия изравниха чрез Ириней Сантуш,. който вкара от дузпа в 76-ата минута. След този мач Рекре заема 16-ото място в класирането с актив от 26 точки, докато Алмерия е на 12-та позиция с 28 точки.

Педри трябва да идва при мен, за да играе, шегува се германецът

Реал (Мадрид) се озори с Реал Сосиедад, но стигна до успеха след две дузпи (ВИДЕО)