2. - Испания
  3. Отличен Атлетико сломи Бетис с 2:0

Отличен Атлетико сломи Бетис с 2:0

Отличен Атлетико (Мадрид) успя да сломи намиращия се в много добра форма на Бетис тим с 2:0 в среща от 15-ия кръг на испанската Лига "BBVA", която се игра на стадион "Висенте Калдерон" в Мадрид. Домакините бяха по-активният тим през целия мач и логично стигнаха до успеха. За домакините първото попадение вкара Макси Родригес в 20-ата минута, а в 80-ата минута Кун Агуеро удвои. Интересното е, че с тази победа Атлетико изпревари градския си съперник Реал (Мадрид) в класирането. Тимът на Хавиер Агире заема 5-то място в класирането с актив от 27 точки, като има точка повече от Реал.

Отличен Атлетико (Мадрид) успя да сломи намиращия се в много добра форма на Бетис тим с 2:0 в среща от 15-ия кръг на испанската Лига "BBVA", която се игра на стадион "Висенте Калдерон" в Мадрид. Домакините бяха по-активният тим през целия мач и логично стигнаха до успеха.

За домакините първото попадение вкара Макси Родригес в 20-ата минута, а в 80-ата минута Кун Агуеро удвои. Интересното е, че с тази победа Атлетико изпревари градския си съперник Реал (Мадрид) в класирането. Тимът на Хавиер Агире заема 5-то място в класирането с актив от 27 точки, като има точка повече от Реал.