2. - Испания
  3. Отличен Депортиво се наложи с 2:0 над Малага

Отличен Депортиво се наложи с 2:0 над Малага

Отличен Депортиво (Ла Коруня) се наложи с 2:0 над Малага в среща от 14-тия кръг на испанската Лига "BBVA", която се игра на стадион "Риасор" в Коруня. Домакините бяха по-добрият тим през целия мач и заслужено стигнаха до трите точки с което продължават възходящата си серия в първенството.

Първото попадение за Депор вкада Лафита в 66-ата минута от фаул на около 20 метра. Само три минути по-късно Омар Браво реализира от дузпа и оформи крайното 2:0 в полза на домакините.

След този мач Депортиво заема 7-та позиция в класирането с 24 точки, докато Малага е на 10-то място с 18 точки.