2. - Испания
  3. Почетино доволен след победата над Валенсия

Почетино доволен след победата над Валенсия

Треньорът на испанския елитен Еспаньол Маурисио Почетино остана изключително доволен след убедителната победа над Валенсия с 3:0, съобщава испанското авторитетно издание "Ас". Това бе и четвъртия пореден успех на клуба от Барселона, който вече излезе от дълбоката криза.

"Бяхме отлични в мача срещу Валенсия. Работим усилено във всички аспекти, а сега виждаме, че това има резултат и берем плодовете от нашия труд. Спечелихме с 3:0 срещу голям съперник, но все още се намираме в неудобно положение. Трябва да постигнем още победи и да останем в Ла Лига', заяви Почетино.

"Радостта, че постигнахме тази победа, е много голяма, но все още има какво да се желае. Отборът наистина направи големи усилия, за да стигне до този успех", допълни бившият аржентински национал.