2. - Испания
  3. Реал Сосиедад излъга Валенсия (видео)

Реал Сосиедад излъга Валенсия (видео)

Отборът на Реал Сосиедад постигна минимална победа с 1:0 в мача си срещу Валенсия от последния 38-ми кръг в испанската Примера Дивисион

Отборът на Реал Сосиедад постигна минимална победа с 1:0 в мача си срещу Валенсия от последния 38-ми кръг в испанската Примера Дивисион. Двубоят се проведе на „Естадио Аноета”, а единственото попадение в срещата падна малко след като изтече час игра от началото на мача.

Двата отбора създадоха доста голови възможности пред вратата на противника, но единствено Реал Сосиедад достигна до попадение. Иначе малко след началото на второто полувреме топката срещна напречната греда след удар на Пабло Ернандес. Антоан Гриесман пък отбеляза единствения гол в срещата в 64-ата минута след удар с левия крак.

Така Реал Сосиедад добави нови три точки към актива си и вече е с 47, като е на 11-ото място. Валенсия е на третата позиция с 61 пункта.