2. - Испания
  3. Сантандер измъкна 1:1 от Атлетик (Билбао) в края

Сантандер измъкна 1:1 от Атлетик (Билбао) в края

Тимът на Сантандер завърши 1:1 с Атлетик (Билбао) в среща от 14-тия кръг на испанската Лига "BBVA", който се игра на стадион "Ел Сардинеро" Гостите от Билбао показаха доста стабилна игра и можеха да стигнат до победата в срещата.

Тимът на Атлетик поведе в резултата с гол на Йесте в 49-ата минута. Нападателят отправи страхотен директен изстрел от фаул от 25 метра и изведе тима си напред в резултата. Домакините стигнаха до изравнителното попадение в 82-ата минута чрез Колса.

След този мач Сантандер заема 13-то място в класирането с актив от 16 точки, а Билбао е на 16-та позиция с 13 точки.