2. - Испания
  3. Санти Касорла вярва, че Виляреал може да отстрани Арсенал

Санти Касорла вярва, че Виляреал може да отстрани Арсенал

Испанската звезда на Виляреал Санти Касорла вярва, че неговите съотборници могат да отбележат гол в реванша срещу Арсенал през следващата седмицата. Първата четвъртфинална среща от Шампионската лига между „жълтата подводница” и „артилеристите” завърши при резултат 1:1, който дава леко предимство на англичаните.

Испанската звезда на Виляреал Санти Касорла вярва, че неговите съотборници могат да отбележат гол в реванша срещу Арсенал през следващата седмицата. Първата четвъртфинална среща от Шампионската лига между „жълтата подводница” и „артилеристите” завърши при резултат 1:1, който дава леко предимство на англичаните. Маркос Сена откри резултата с прекрасен изстрел от над 30 метра, а Емануел Адебайор със задна ножица изравни резултата. Според Касорла, който счупи крака си срещу Алмерия в събота, неговите съотборници могат да победят на „Емирейтс”.

„Резултатът 1:1 дава леко предимство на Арсенал, но изходът от сблъсъка все още не е ясен. Вече показахме в Атина срещу Панатинайкос, че можем да бележим при гостуванията си. Бях много нервен, защото трябваше да гледам мача отстрани, а много исках да помогна на съотборниците си. Чувствам се добре след операцията си и искам да се възстановя бързо”, заяви Касорла след мача.