2. - Испания
  3. Севиля удари с 3:0 с лекота сръбския Партизан

Севиля удари с 3:0 с лекота сръбския Партизан

Испанският Севиля победи с лекота с класическото 3:0 сръбския гранд Партизан. Това стана среща от Група "С" за Купата на УЕФА, която бе играна на стадион "Рамон Санчес Писхуан" в Севиля.

Домакините тотално надиграха балканския си опонент и логично стигнаха до успеха. Първото попадение за севилци вкара бразилският нападател Луис Фабиано, който се разписа от дузпа в 32-ата минута. В 46-ата минута Ренато удвои резултата, а Фабиано вкара второто си попадение и оформи крайното 3:0 в 73-ата минута.

След тази среща Севиля заема 2-то място в класирането с актив от 4 точки, а Партизан е на последното 5-о място с 0 точки.