2. - Испания
  3. Сухо реми между Супер Депор и Осасуна

Сухо реми между Супер Депор и Осасуна

Тимът на Депортиво Ла Коруня не успя да отбележи гол на Осасуна в мач от 23-ия кръг на Примера. Срещата завърши наравно 0:0. Галисците напълно надиграха своя противник, но не успяха да материализират положенията си. Гостите започнаха много силно срещата и показаха завидно самочувствие, дължащо се на последните добри игри и изкачването си над зоната на изпадащите. В четвъртата минута Пунял пропусна много добра възможност срещу Арансубиа.

Тимът на Депортиво Ла Коруня не успя  да отбележи гол на Осасуна в мач от 23-ия кръг на Примера. Срещата завърши наравно 0:0. Галисците напълно надиграха своя противник, но не успяха да материализират положенията си.

Гостите започнаха много силно срещата и показаха завидно самочувствие, дължащо се на последните добри игри и изкачването  си над зоната на изпадащите. В четвъртата минута  Пунял пропусна много добра възможност срещу Арансубиа.

След първите 15 минути гостите  овладяха инициативата и започнаха по-често да създават опасни положения. До края на полувремето  "синьо-белите" играеха много силно, но им липсваше реализатор, който да вкара гол.

След почивката Депор натисна здраво, но редуваше само удари покрай вратата на Осасуна. Крайното 0:0 оставя играчите от Памплона над чертата, а "синьо-белите" в средата на таблицата.