2. - Испания
  3. Торес се извини, но нападна УЕФА и съдията

Торес се извини, но нападна УЕФА и съдията

"Мислят повече за цветовете на екипите ни, а слагат съдии, които се провалят"

Фернандо Торес заяви, че поема отговорността за загубата на Атлетико Мадрид с 1:2 от Барселона, но в същото време разкритикува УЕФА и рефера Феликс Брих, който го изгони. „Хлапето” откри резултата в 25-ата минута на „Ноу Камп”, но 10 минути по-късно бе пратен под душовете с втори жълт картон и Барселона обърна след почивката с два гола на Луис Суарес.

„Това е един от най-лошите ми дни като футболист. Тъжен съм, че оставих отбора с 10 човека. Чувствам се отговорен, че отборът не спечели. Сигурен съм, че с 11 души щеше да е напълно различно. Но съм горд, че играя за този отбор. Резултатът изобщо не е лош и на „Калдерон” всичко е възможно”, коментира Торес, който се извини на феновете на „дюшекчиите” и в социалните мрежи.

Ел Ниньо обаче нападна УЕФА и главния съдия.

„Жалко е, че УЕФА мисли повече за цветовете на нашите екипи и слага съдии, които не са на нивото на четвъртфинал в Шампионска лига”.

Барселона и Атлетико Мадрид играха с резервните си екипи по настояване на УЕФА, за да се различават по-добре за телевизионните зрители.