2. - Испания
  3. Валенсия с трудна победа над Еспаньол с 2:1

Валенсия с трудна победа над Еспаньол с 2:1

Валенсия постигна трудна победа с 2:1 над Еспаньол в среща от 15-ия кръг на испанската Лига "BBVA", която се игра на стадион "Местая" във Валенсия. Домакините започнаха слабо срещата и логично получиха попадение. В 28-ата минута Роман изведе Еспаньол напред в резултата и гостите задържаха крехката си преднина през първата част на срещата и през част от второто полувреме. Te останаха с човек по-малко след червения картон на Франсиско Руфете в 38-ата минута. През втората част "прилепите" играха с човек повече и логично бяха по-активният тим. Тимът на Унай Емери стигна до пълния обрат след попадения на Раул Албиол в 58-ата минута и Висенте в 81-ата минута. След тази победа Валенсия заема 3-то място в класирането с 27 точки.

Валенсия постигна трудна победа с 2:1 над Еспаньол в среща от 15-ия кръг на испанската Лига "BBVA", която се игра на стадион "Местая" във Валенсия. Домакините започнаха слабо срещата и логично получиха попадение.

В 28-ата минута Роман изведе Еспаньол напред в резултата и гостите задържаха крехката си преднина през първата част на срещата и през част от второто полувреме. Te останаха с човек по-малко след червения картон на Франсиско Руфете в 38-ата минута. През втората част "прилепите" играха с човек повече и логично бяха по-активният тим. Тимът на Унай Емери стигна до пълния обрат след попадения на Раул Албиол в 58-ата минута и Висенте в 81-ата минута.

След тази победа Валенсия заема 3-то място в класирането с 27 точки.