2. - Италия
  3. Болоня измъкна 1:1 като гост на Дженоа

Болоня измъкна 1:1 като гост на Дженоа

В 55-ата минута домакините от Генуа откриха резултата след гол на Джузепе Скули. След попадението гостите заиграха по-активно и Марко Ди Вайо изравни резултата в 63-ата минута след асистенция на Адаилтон. След тази среща тимът на Дженоа заема 7-то място в класирането с 22 точки, докато Болоня е на пред последното 19-то място с 10 спечелени точки.

Отборът на Болоня измъкна равенство 1:1 като гост на Дженоа. Това стана в мач от 14-тия кръг на италианската Серия "А", който се игра пред 24 027 на стадион "Луджи Ферарис" в Генуа. Домакините бяха по-активни, но пропуските на Милито и Паладино ги лишиха от победата.