2. - Италия
  3. Интер с равенство срещу Естудиантес

Интер с равенство срещу Естудиантес

"Нерадзурите" не успяха да запазят ранния си аванс

Отборът на Интер записа равенство 1:1 срещу Естудиантес в приятелска среща между двата отбора в Ню Джърси.

Срещата на „Ред Бул Арена“  започна много добре за италианците, като още в 5-та минута те поведоха след гол на крайния им защитник Юто Нагатомо.

Асистенцията за попадението бе дело на аржентинеца Родриго Паласио, който водеше атаката на „нерадзурите“ в срещата.

Две минути преди почивката аржентинският отбор успя да върне равенството чрез Леандро Десабато.

След почивката и двамата треньори направиха редица смени, които не донесоха ново попадение в срещата и равенството се запази до последния съдийски сигнал.

В следващата си контрола Интер се връща към International Champions Cup, където на 30-ти юли ще мери сили с Байерн Мюнхен.