2. - Италия
  3. Михайлович недоволен от загубата от Каляри

Михайлович недоволен от загубата от Каляри

Старши треньорът на Болоня Синиша Михайлович остана крайно разочарован от загубата на своя тим с 0:1 от Каляри. Гол на младежкия национал Робърт Акуафреска в последната минута на първата част донесе победата на сардинци и направи задачата на Болоня за спасение още по-трудна.

„За да се спасим трябва да сме много по-клинични и много по-агресивни в действията си. През втората част опитахме да се върнем в мача, но Каляри се защитаваше добре и заслужено запази победата си. Ще се борим за спасение до самия край”, заяви Михайлович пред „Кориере дело Спорт”.