2. - Италия
  3. Наполи постигна драматична победа над последния Салернитана (ВИДЕО)

Наполи постигна драматична победа над последния Салернитана (ВИДЕО)

Домакините стигнаха до успех с 2:1

Наполи постигна драматична победа с неочакван герой, надвивайки с 2:1 последния Салернитана. Победното попадение вкара Амир Рахмани в 96-ата минута на срещата.

Момчетата на Валтер Мадзари са на шеста позиция в класирането с 31 точки. Салернитана остава последен с 12 точки.

Гостите поведоха в резултатав 29-ата минута, когато Антонио Кандрева получи много добър пас и с майсторски изстрел в горния десен ъгъл не остави шанс на Пиерлуиджи Голини.

В края на първата част играчите на Наполи имаха претенции за дузпа за нарушение срещу Амир Рахмани в наказателното поле. Съдията първоначално даде знак играта да продължи, но в следващата минута Ливио Маринели прекъсна двубоя за намесата на ВАР. Така се стигна до наказателен удар за Наполи. Зад топката засната Матео Политано, който прати топката неспасяемо в долния ляв ъгъл.

Драматичната победа на неаполитанците дойде в 96-ата минута, когато след центриране в наказателното поле и последвало разбъркване, топката стигна до Амир Рахмани, който овладя с добро първо докосване, завъртя се и прати топката във вратата на Очоа.

В друг двубой от кръга Дженоа и Торино не излъчиха победител, завършвайки 0:0.

Бобан към Милан: Продадоха най-добрия си италианец

Легендата даде любопитен пример за случващото се на "Сан Сиро"

Интер се измъкна с късмет в Монца (ВИДЕО)