2. - Италия
  3. Сиена нанесе тежко поражение на Катания - 3:0

Сиена нанесе тежко поражение на Катания - 3:0

Сиена нанесе много тежко поражение на Катания в среща от 27-ия кръг на италианската Серия „А”. Двубоят се игра на стадиона на Катания „Анджело Масимо”, а гостите от Сиена надделяха с 3:0.

Сиена нанесе тежко поражение на Катания в среща от 27-ия кръг на италианската Серия „А”. Двубоят се игра на стадиона на Катания „Анджело Масимо”, а гостите от Сиена надделяха с 3:0.

Още в 9-ата минута на мача Масимо Макароне завърши отлично атака на своя тим и откри резултата. Домакините се опитаха да изравнят, но до края на полувремето не успяха да преодолеят Джанлука Курчи. В 69-ата минута Абдел Кадер Гезал получи пас от Хусин Карха и направи 2:0 в полза на Сиена. Крайното 3:0 оформи Лукас Яролим в последната 90-а минута.

Катания заема 13-а позиция в таблицата с 33 точки, а Сиена е на 15-ото място с 31.