2. - Италия
  3. Скучно 0:0 между Наполи и Аталанта на „Сан Паоло”, Торино надхитри с 2:1 Катаня у дома

Отборите на Наполи и Аталанта не успяха да се победят в скучен мач, който завърши при резултат 0:0. Срещата се игра на стадион „Сан Паоло” и бе от програмата на 31-ия кръг на Серия „А”.

След това равенство домакините от Наполи се смъкнаха на 12-о място в класирането с актив от 39 точки. Гостите от Аталанта от своя страна запазиха 10-а си позиция във временното класиране, като имат спечелени 41 точки.

В друг мач от кръга Торино успя да постигне трудна, но много важна победа с 2:1 над тима на Катаня. Срещата се игра на стадион „Олимпико” в Торино бе ръководена от рефера Орсато.

Първият гол в мача падна чак в 82-ата минута, когато Бианки изведе домакините напред в резултата. Радостта на Торино, обаче бе кратка, тъй като само две по-късно Мартинес от гостите успя да изравни резултата. Все пак „биковете” не се предадоха и в 88-ата минута Натали направи 2:1. Драмата стана пълна, когато Стовини от гостите бе изгонен, в даденото от съдията продължение. Все пак двубоят завърши при този резултат, и така отборът на Торино взе глътка въздух в борбата за оцеляване.

С тази победа домакините излязоха на 17-а позиция в класирането, като имат 27 спечелени точки и са на една от зоната на изпадащите. Гостите от Катаня се смъкнаха на 14-о място, като имат актив от 37 точки.