2. - Италия
  3. Торино взе първа победа в Серия "А" (ВИДЕО)

Торино взе първа победа в Серия "А" (ВИДЕО)

"Биковете" спечелиха срещу Дженоа в отложен мач от третия кръг

Торино записа първа победа от началото на сезона в Серия "А", след като спечели с 2:1 гостуването си на Дженоа. Тимът на Марко Джампаоло вече е с актив от 4 точки, но все още е в зоната на изпадащите. Срещата в Генуа бе отложена от третия кръг, тъй като състава на на Торино имаше 17 заразени с коронавирус играчи.

Гостите стартираха много силно и в 26-ата минута вече водеха с две попадения. Още в десетата Лукич се възползва от грешка на Голданига и откри резултата. Муру трябваше да чисти от голлинията на Торино преди "биковете" да удвоят аванса си. Белоти опита да намери Лукич в наказателното поле, а в опита си да му попречи Пелегрини си вкара автогол.

До почивката домакините можеха да се върнат в мача, но Синго спря топката след задна ножица на Ровела.

Дженоа все пак стигна до почетно попадение в края на мача, когато Скамака получи топката от влезлия на почивката Пандев и реализира.