2. - Италия
  3. Удинезе надделя над "биковете" от Торино в голов трилър (ВИДЕО)

Удинезе надделя над "биковете" от Торино в голов трилър (ВИДЕО)

"Зебрите" стигнаха до успех с 3:2 като гости

Отборът на Удинезе надделя с 3:2 при гостуването на Торино в двубой от поредния кръг на италианската Серия А.

В 24-ата минута фриуланите организираха бърза контраатака и Игнасио Пусето откри резултата в тяхна полза. В 54-ата капитанът им Родриго Де Паул удвои преднината с шут от границата на наказателното поле.

“Биковете” не се отказаха и се върнаха в мача с два бързи гола за две минути. В 66-ата Андреа Белоти се разписа, а около 60 секунди по-късно с пета асистира за изравнителното попадение на Федерико Бонацоли.

Още в 69-ата обаче Илия Несторовски сложи точка на спора, отбелязвайки победния гол за “зебрите”.

Така Удинезе излезе на 10-ото място в класирането с актив от 13 точки, а Торино е на 18-ата позиция в зоната на изпадащите с 6 пункта на сметката си.