2. - Италия
  3. Ювентус възкръсна и си го изкара на Удинезе (видео)

Ювентус възкръсна и си го изкара на Удинезе (видео)

Торинци смачкаха "фриуланите" като гости

Ювентус успя да стигне до впечатляваща победа като гост над Удинезе с 4:0. Това стана в двубой от 3-ия кръг на Серия "А", игран на стадион "Фриули" в Удине.

Торинци показаха страхотна игра и напълно заслужено се поздравиха с ценния успех.

Първият гол в мача реализира Леандро Бонучи в 18-ата минута. Той се възползва от грешка на стража на домакините Самир Ханданович и на празна врата откри резултата.

В 24-ата минута новото попълнение на "бианконерите" Куалиарела вкара страхотен гол с пета и удвои преднината на своите.

Клаудио Маркизио направи преднината на гостите класическа в 43-ата минута с гол от воле.

Крайният резултат в мача оформи Якуинта, който в 77-ата минута със силен удар не остави шанс на Ханданович да реагира.

Удинезе - Ювентус 0:4