2. Лека атлетика
  3. 25 медала за младите гимнастици на ЦСКА

25 медала за младите гимнастици на ЦСКА

В надпреварата се включиха повече от 230 деца и юноши от България, Белгия, Гърция, Македония, Сърбия и Англия

Състезателите на Гимнастически клуб ЦСКА се представиха отлично на XIII Международен турнир по спортна гимнастика "Любчо Солачки". Армейците спечелиха 25 медала от силната надпревара, която се проведе от 17 до 20 ноември в Благоевград. В нея се включиха повече от 230 деца и юноши от България, Белгия, Гърция, Македония, Сърбия и Англия. Освен внушителния брой медали, гимнастиците на ЦСКА завоюваха и 4 купи. В отборното класиране юношите младша възраст завършиха състезанието на първо място, а децата финишираха на втората позиция.

Следващата надпревара, в която състезателите по спортна гимнастика на ЦСКА ще участват, е силен международен турнир за юноши и девойки в Нови Сад, Сърбия, който започва на 2 декември.