2. - Левски
  3. Антонио Вутов класира децата на Левски напред за Купата на БФС

Антонио Вутов класира децата на Левски напред за Купата на БФС

Децата на Локомотив (Пловдив), родени през 1996 година, отпаднаха от турнира за Купата на БФС, след като загубиха в четвъртфинален мач от Левски с минималното 0:1, съобщава сайтът на "смърфовете". Двубоят се изигра на помощния терен на "Лаута".

Единственият гол в мача падна 7 минути преди края след дузпа за гостите, която бе оспорвана от пловдивчани. Реферът Димитър Андреев посочи бялата точка след сблъсък рамо в рамо между Иван Камов и играч на "сините".

Точен от бялата точка бе Антонио Вутов, въпреки че вратарят Георги Ставрев успя да играе с топката.