2. - Левски
  3. И дубълът на Пирин падна с 0:2 от Левски

И дубълът на Пирин падна с 0:2 от Левски

Отборът на Пирин претърпя нова загуба с 0:2 от Левски в рамките на 24 часа, предаде кореспондент на Novsport.com. След вчерашната загуба на първия отбор, днес и дублиращият тим на "орлетата" загубиха с 0:2 гостуването си на Левски. Головете за "сините" вкара Боян Табаков през второто полувреме на мача.

Отборът на Пирин претърпя нова загуба с 0:2 от Левски в рамките на 24 часа, предаде кореспондент на Novsport.com. След вчерашната загуба на първия отбор, днес и дублиращият тим на "орлетата" загубиха с 0:2 гостуването си на Левски. Головете за "сините" вкара Боян Табаков през второто полувреме на мача.

През първата част благоевградчани могат да съжаляват за пропуските, които ги лишиха да поведат в резултата. Велко Баханов удари греда за Пирин, а съдията Димитър Буров не отсъди две дузпи в полза на "орлетата" за нарушения срещу Монтин и Кацимерски. С пропуск за Пирин в мача с отличи и Фаик Таиров.

Довечера на среща между досегашните и новият треньор Стефан Грозданов ще се разбере за съперника на Пирин в контролата по време на паузата в шампионата. Грозданов изгледа загубата на дублиращата група и се запозна с качествата на останалите играчи, които нямаше как да наблюдава на мача в Кюстендил.