2. - Левски
  3. Играчите на Левски бяха възнаградени с почивка

Играчите на Левски бяха възнаградени с почивка

Старши треньорът на Левски Емил Велев остана доволен след двете победи над Вихрен през седмицата и даде ден почивка на отбора си. На 4-ти март тимът на Емил Велев се наложи с 2:0 над тима от Сандански в четвъртфиналния мач от турнира за Купата на България, а снощи постигна доста измъчена победа с 3:2 срещу „гладиаторите”, след късен гол на Георги Христов.

Старши треньорът на Левски Емил Велев остана доволен след двете победи над Вихрен през седмицата и  даде ден почивка на отбора си. На 4-ти март тимът на Емил Велев се наложи с 2:0 над тима от Сандански в четвъртфиналния мач от турнира за Купата на България, а снощи постигна доста измъчена победа с 3:2 срещу „гладиаторите”, след късен гол на Георги Христов.

Лидерът в „А” група ще поднови подготовката си във вторник, когато ще проведе две тренировъчни занимания от 10.30 и от 15.00 часа на базата си на „Герена”.

Левски гостува на Ботев в Пловдив в 17-ия кръг от шампионата на 14 март (събота) от 13.00 часа.