2. - Левски
  3. Исмаил Иса отбеляза хеттрик в двустранна игра, "сините" бяха пуснати в почивка

Исмаил Иса отбеляза хеттрик в двустранна игра, "сините" бяха пуснати в почивка

Представителният тим на Левски проведе двустранна игра тази сутрин на стадион „Искър” в Самоков, съобщава официалният сайт на „сините”. Наставникът на тима Емил Велев раздели футболистите на два отбора, а двубоят продължи 70 минута, като първото полувреме бе от 45, а второто от 25.

Срещата между „сини” и „жълти” завърши при резултат 3:3. За „жълтите” хеттрик отбеляза Исмаил Иса. За „сините” два пъти се разписа Георги Христов, а едно попадение добави Жоазиньо.

Футболистите от представителния тим на Левски получиха почивка след днешната двустранна игра в Самоков и се прибраха в София. В неделя вечерта „сините" отново ще заминат за Боровец, където ще продължат своята подготовка.

За „жълтите" играха - Митрев (Цв. Димитров), Миланов, Рабех (Недялков), Бистрон, Минев, Гаджев, Тиберканин, Зе Соарес, Тасевски, Иса, Н. Димитров.

За „сините" играха - Петков, Вагнер, Бензукан, Генев, Балтанов, Сърмов, Огнянов, Жоазиньо, Йовов (Цачев), Христов, Чипилов.