2. - Левски
  3. Лудогорец взе втора титла при подрастващите след успех над Левски на финала

Лудогорец взе втора титла при подрастващите след успех над Левски на финала

„Сините” паднаха с 8:9 за Купата на БФС при набор 2003

Лудогорец победи след дузпи Левски при децата, родени 2003 година след изпълнение на дузпи на финала за Купата на БФС на стадион "Ивайло" във Велико Търново.

Редовното завърши 1:1, а при дузпите разградчани триумфираха с 9:8. Така Лудогорец взе втора купа при подрастващите, след като вчера ликува при старшата възраст с успех над Черно море (3:1).

В 9-ата минута Левски откри резултата от пряк свободен удар. Точен бе Даниел Начев, който майсторски прати топката в мрежата.

"Сините" продължиха да владеят инициативата и до края на полувремето Мартин Хайдаров пропусна отлична възможност да вкара втори гол.

След почивката Лудогорец излезе преобразен и натисна своя противник. В 57-ата минута Людмил Неделчев изравни резултата след разбъркване пред вратата на противника.

Младите таланти на Левски опитаха в минутите до края да стигнат до успеха, но успяха да преодолеят Мартин Петков.

Точно вратарят на Лудогорец бе герой при дузпите. Той вкара от бялата точка и спаси деветият удар на футболист на Левски.