2. - Левски
  3. Юношите на Левски спечелиха Купата на БФС на дузпи срещу Литекс

Юношите на Левски спечелиха Купата на БФС на дузпи срещу Литекс

Юношите на Левски, родени през 1991 година, спечелиха Купата на БФС, след като победиха във финала връстниците си от Литекс с 8:7, след изпълнение на дузпи. Редовното време на срещата, която се игра в Правец, завърши при резултат 1:1.

Левски откри с гол в 52-та минута, a "oранжевите" изравниха след феноменално изпълнение на Диего в 71-та минута, като бразилецът прехвърли вратаря на "сините" с удар от границата на наказателното поле. В крайна сметка след изпълнение на дузпи, Левски спечели Купата на БФС с 8:7.

ЛЕВСКИ - ЛИТЕКС 8:7 с дузпи (1:1 в редовното време)
1:0 Костадин Аджов 56'