2. - Лига Европа
  3. Аякс извъртя 0:0 у дома срещу Тимишоара, Андерлехт удари като гост Динамо (Загреб) с 2:0

Отборът на Аякс (Амстердам) се издъни у дома срещу румънския вицешампион ФК Тимишоара. Двата тима завършиха при резултат 0:0 в двубой от Група А на Лига Европа.

Домакините от Амстердам бяха по-активният отбор на терена и могат да съжаляват за изпусната победа. Момчетата на Мартин Йол можеха да открият през първото полувреме чрез Суарес, Де Йонг и Аисати. През втората част на мача, амстердамци изпуснаха куп положения пред вратата на гостите. Капитанът на тима Луис Суарес имаше няколко ситуации, в които излезе сам срещу вратаря, но така и не успя да отбележи. Гостите пък имаха две положения през второто полувреме, които бяха припиляни от Куртоан.

В друг двубой от Група А на Лига Европа, Андерлехт успя да вземе ценна победа с 2:0 при гостуването си на Динамо (Загреб). Гостите откриха резултата в 74-ата минута със страхотен гол от 30 метра на Виктор Бернандес. Второто попадение пък бе дело на Легеар, който се разписа с диагонален удар в 89-ата минута, за да оформи крайното 2:0.

След тези два мача, Андерлехт е лидер в Група А с актив от 3 точки, а второто и третото място си делят отборите на Аякс и Тимишоара, които имат по 1 точка. На последното 4-о място в Динамо (Загреб) без спечелена точка.

Лудогорец шпионира Славия (Прага)

"Орлите" пратиха свой да гледа мач от чешкото първенство

С efbet и Лудогорец тръпката се мести в Пилзен, Брюксел, Рим и Лион!

Право на участие в томболата има всеки на и над 18-годишна възраст

Лудогорец пуска утре билетите за Лига Европа

Вижте какво съобщиха от Разград

Лудогорец започва със Славия (Прага) в Лига Европа

Вижте пълната програма

ОБЗОР: Десподов вкара в Дъблин, ПАОК в Лига Европа (ВИДЕО)

Аякс, Бешикташ и Андерлехт също ще играят в турнира, Жоро Костадинов отпадна с дузпи

От Лудогорец: Искаме силни отбори, за да се докажем