2. - Лига Европа
  3. Бордо с първа победа в група "С" (ВИДЕО)

Бордо с първа победа в група "С" (ВИДЕО)

Жирондинци надвиха с 2:0 Славия (Прага) и сериозно заплетоха възела в битката за второто място

Два гола през второто полувреме донесоха на Бордо първа победа в група "С" на Лига Европа. Жирондинци надвиха с 2:0 Славия (Прага) и сериозно заплетоха възела в битката за второто място. Към него се стреми и ФК Копенхаген, а сигурен победител в групата е Зенит.

Преди днешния мач Бордо имаше само 1 точка, но тимът на Густаво Пойет бе твърдо решен най-после да зарадва привържениците си. Гостите от Чехия подходиха доста предпазливи, защото и равенството им вършеше работа.

До почивката не се случи нищо интересно, въпреки териториалното надмощие на домакините. Те вдигнаха оборотите през втората част и в Никола Де Превил откри резултата в 49-ата минута след хубав удар в далечния ъгъл на вратата. Точка на спора сложи Жул Конде в добавеното време.

В последния кръг Славия ще е домакин на Зенит, а Бордо ще гостува на ФК Копенхаген. В най-изгодна позиция са чехите, които дори и при равенство ще си осигурят второто място.
Лудогорец шпионира Славия (Прага)

"Орлите" пратиха свой да гледа мач от чешкото първенство

С efbet и Лудогорец тръпката се мести в Пилзен, Брюксел, Рим и Лион!

Право на участие в томболата има всеки на и над 18-годишна възраст

Лудогорец пуска утре билетите за Лига Европа

Вижте какво съобщиха от Разград

Лудогорец започва със Славия (Прага) в Лига Европа

Вижте пълната програма

ОБЗОР: Десподов вкара в Дъблин, ПАОК в Лига Европа (ВИДЕО)

Аякс, Бешикташ и Андерлехт също ще играят в турнира, Жоро Костадинов отпадна с дузпи

От Лудогорец: Искаме силни отбори, за да се докажем