2. - Лига Европа
  3. Диошдьори чака победителя от Литекс - Верис

Диошдьори чака победителя от Литекс - Верис

Унгарците се наложиха с 4:1 над Биркиркара и продължават напред след общ резултат 6:2

Диошдьори ВТК (Мишколц) премина първия предварителен кръг на Лига Европа след убедителна победа с 4:1 при гостуването  на малтийския Биркиркара, в срещата реванш между двата тима. Първият двубой завърши при резултат 2:1 за Диошдьори и така с общ резултат 6:2 унгарците продължават напред.

Акос Елек откри за тима на Диошдьори в 33-ата минута. Гол на Райън Камезули върна надеждите на Биркиркара в самия край на първото полувреме. Зенад Хушич върна аванса на унгарците в 62-ата минута, а Дейвид Барчзи покачи на 3:1 четири минути по-късно. В първата минута от продължението на второто полувреме резервата Лазар Марянович оформи крайният резултат 4:1.

Съперникът на Диошдьори ще бъде определен от двубоя на Литекс с молдовския Верис. Първата среща завърши при резултат 0:0, а днешният реванш между двата тима бе отложен заради проливния дъжд, който се изсипа над Ловеч. Реваншът ще се проведе на ст. "Васил Левски" от 20:45 часа на 11 юли (утре).

Мачът е от Лига Европа

Захари Сираков: Имам идея за Славия (Прага)

"Орлите" с първо домакинство в Лига Европа

Лудогорец обяви мерките за сигурност за Лига Европа

"Орлите" зоват за по-ранно идване на стадиона

Лудогорец шпионира Славия (Прага)

"Орлите" пратиха свой да гледа мач от чешкото първенство

С efbet и Лудогорец тръпката се мести в Пилзен, Брюксел, Рим и Лион!

Право на участие в томболата има всеки на и над 18-годишна възраст

Лудогорец пуска утре билетите за Лига Европа

Вижте какво съобщиха от Разград

Лудогорец започва със Славия (Прага) в Лига Европа

Вижте пълната програма

ОБЗОР: Десподов вкара в Дъблин, ПАОК в Лига Европа (ВИДЕО)

Аякс, Бешикташ и Андерлехт също ще играят в турнира, Жоро Костадинов отпадна с дузпи

От Лудогорец: Искаме силни отбори, за да се докажем