2. - Лига Европа
  3. Екзекуторът на Левски завърши последния си мач в Европа за сезона с осем души

Екзекуторът на Левски завърши последния си мач в Европа за сезона с осем души

Спартак Търнава отпадна от Локо (Москва) от Лига Европа, три червени картони за словаците в реванша

Отстранилият Левски от втория кръг на Лига Европа тим на Спартак (Търнава) отпадна от турнира, след като приключи при равенство 1:1 домакинството си на Локомотив (Москва) от плейофния кръг на надпреварата. Първият мач бе приключил с победа с 2:0 в полза на отбора от руската столица, а след изиграването на реванша, словаците отпадат с общ резултат 1:3. Спартак завърши днешната среща с осем души.

През първото полувреме Спартак имаше поводи за радост, след като поведе в 38-ата минута. Тогава Янбаев си отбеляза автогол, а преднината на словашкия тим от едно попадение се запази и на почивката.

Когато мачът навлезе в последния четвърт час Рашка бе изгонен, а Обинна реализира отсъдената в 80-ата минута дузпа и по този начин оформи крайното 1:1. В последните секунди на срещата Спартак Търнава остана с осем души на терена, защото Малчарек и Чарнота също бяха изгонени.

Така Локомотив се класира за груповата фаза на турнира. Екзекуторът на Левски пък си тръгва от Лига Европа и продължава с изявите си в словашкото първенство.

В Хамбург: Задържаха фенове на Лацио с чукове, ножове и бухалки

Напрежение преди мача с Динамо Киев

Прогноза: Лудогорец и Славия (Прага) разменят попадения

Мачът е от Лига Европа

Захари Сираков: Имам идея за Славия (Прага)

"Орлите" с първо домакинство в Лига Европа

Лудогорец обяви мерките за сигурност за Лига Европа

"Орлите" зоват за по-ранно идване на стадиона

Лудогорец шпионира Славия (Прага)

"Орлите" пратиха свой да гледа мач от чешкото първенство

С efbet и Лудогорец тръпката се мести в Пилзен, Брюксел, Рим и Лион!

Право на участие в томболата има всеки на и над 18-годишна възраст

Лудогорец пуска утре билетите за Лига Европа

Вижте какво съобщиха от Разград

Лудогорец започва със Славия (Прага) в Лига Европа

Вижте пълната програма

ОБЗОР: Десподов вкара в Дъблин, ПАОК в Лига Европа (ВИДЕО)

Аякс, Бешикташ и Андерлехт също ще играят в турнира, Жоро Костадинов отпадна с дузпи